O mnie

Kilka słów o mnie

Moją przygodę z rynkiem finansowym zacząłem w lutym w 2012, gdy po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji, rozpocząłem swoja pracę w finansach. Wyborem takiej ścieżki zawodowej w branży finansowej kierowałem chęcią rozwoju, sprawdzenia się w nowym otoczeniu oraz perspektywą pracy z klientem.

Największą satysfakcje z mojej pracy przynosi mi pomoc klientom w nieraz bardzo skomplikowanych sytuacjach oraz urzeczywistnianie ich marzeń. Poprzez edukację finansową dbam o to, aby klienci unikali błędnych decyzji finansowych, które mogą być bardzo kosztowne.

Posiadając dostęp do ofert z całego rynku finansowego stwarzam dla każdego klienta indywidualnie dopasowany plan finansowy. Pokazuję jak poszczególne umowy działają oraz na co zwrócić uwagę. Poprzez analizę finansową sprawdzam jakość już zawartych umów, badam potrzeby i znajduję dla nich odpowiednie rozwiązania.

Pewnie dlatego klienci cenią sobie moją pomoc i przychodzą do mnie z rekomendacji osób, którym pomogłem uzyskać kredyt na korzystniejszych warunkach, czy finansowo zabezpieczyć rodzinę w przypadku tragedii. Dla mnie jest to dowód na najwyższą jakość usług, które oferuję.

Moje usługi są dla Ciebie zupełnie bezpłatne. Wynagradzają mnie instytucję finansowe z którymi współpracuję.​

W prowadzeniu kancelarii pomaga mi moja druga połówka - małżonka Monika. Doświadczenia w branży finansowej nabierała pracując z powodzeniem i sukcesami w bankach.

Moje wartości

Poznaj wartości jakimi się kieruję

UCZCIWOŚĆ

95% moich klientów pochodzi z rekomendacji, ponad 300 zadowolonych klientów​

ZAUFANIE

Długofalowa i stała współpraca z klientami to podstawowy element mojej pracy

KOMPETENCJE

Służę wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie naszych wspólnych działań

TRANSPARENTNOŚĆ

Działam przejrzyście i zrozumiale, wiesz na czym zarabiam i w jaki sposób jestem wynagradzany

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Gwarantuję rzetelną i fachową obsługę

Kim jestem prywatnie?

Prywatnie jestem mężem Moniki, tatą Adasia, Oliwiera oraz Kubusia. Uwielbiam podróże, piłkę nożną oraz zimą - narciarstwo. Interesuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym oraz zdrowym odżywianiem.​

KANCELARIA FINANSOWA