Usługi

W oparciu o doświadczenie zapewniam najwyższą jakość usług

Dlaczego możesz mi zaufać? Jestem profesjonalistą, posiadam niezbędna wiedzę oraz doświadczenie. Chętnie podejmę współpracę z Klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami dopiero zaczynającymi swoją przygodę z działalnością gospodarczą oraz z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku, które potrzebują wsparcia w obszarze finansów.

Kredyty

Hipoteczne

Decyzja dotycząca długoterminowego zaciągnięcia kredytu hipotecznego jest jedną z najważniejszych, które podejmujemy w życiu.

Moja usługa dotycząca kredytów jest kompleksowa. Badam zdolność kredytową, dobieram odpowiednie oferty, pomagam w kompletowaniu dokumentacji, nadzoruje cały proces kredytowy, po decyzji końcowej tłumaczę zawiłości umowy kredytowej oraz towarzyszę klientowi w banku podczas podpisywania jej. Klient na każdym etapie procesu ma moje wsparcie. Na bieżąco weryfikuję warunki kredytów hipotecznych. Zadzwoń, poprowadzę Cię bezpiecznie i skutecznie przez cały proces.

Firmowe, leasing

Posiadam wiedzę, aby w jak najlepszy sposób wspomagać rozwój Twojego biznesu.

Każda firma ma inną specyfikację: różne branże, inne etapy rozwoju. Bardzo ważne jest tutaj odpowiednie dobranie rozwiązania, aby optymalnie wspierało rozwój działalności, czy również pomagało w optymalizacji podatków. Skontaktuj się ze mną i przekonaj się o korzyściach płynących ze wspólnej współpracy.

Ubezpieczenia

Na życie

W ubezpieczeniu na życie nie chodzi o Ciebie, ale o Twoich bliskich.

Najcenniejszą wartością jest nasze zdrowie i życie. Dlatego bardzo ważnym elementem planu finansowego jest zabezpieczenie naszej teraźniejszej płynności finansowej. Zabezpieczam klientów od różnych zdarzeń: na życie, od poważnych zachorowań, od utraty dochodu, od całkowitej niezdolności do utraty pracy. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie.

Pomogę Ci wybrać ofertę spełniającą Twoje oczekiwania oraz będę wsparciem podczas uzgadniania warunków z towarzystwem ubezpieczeń.

Tu nas znajdziesz

Stawski & Partnerzy

Kancelaria Finansowa