O nas

Kilka słów o nas

Jesteśmy niezależnymi specjalistami z dziedziny finansów o specjalizacji kredyty hipoteczne. Nie jesteśmy związani z żadną grupą kapitałową. Współpracujemy z wszystkimi bankami dostępnymi na rynku, dzięki temu nasza pomoc jest bardziej obiektywna i ma większy zasięg niż współpraca bezpośrednio z pracownikiem banku.

Największą satysfakcje z naszej pracy przynosi nam pomoc klientom w nieraz bardzo skomplikowanych sytuacjach oraz urzeczywistnianie ich marzeń. Poprzez edukację finansową dbamy o to, aby klienci unikali błędnych decyzji finansowych, które mogą być bardzo kosztowne.

Posiadając dostęp do ofert z całego rynku finansowego stwarzamy dla każdego klienta indywidualnie dopasowany plan finansowy. Pokazujemy jak poszczególne umowy działają oraz na co zwrócić uwagę. Poprzez analizę finansową sprawdzamy jakość już zawartych umów, badamy potrzeby i znajdujemy dla nich odpowiednie rozwiązania.

Pewnie dlatego klienci cenią sobie naszą pomoc i przychodzą do nas z rekomendacji osób, którym pomogliśmy uzyskać kredyt na korzystniejszych warunkach, czy finansowo zabezpieczyć rodzinę w przypadku tragedii. Dla nas jest to dowód na najwyższą jakość usług, które oferujemy.

Nasze usługi są dla Ciebie zupełnie Wynagradzają nas instytucję finansowe z którymi współpracujemy.​ Działamy na terenie całej Polski.

Nasze wartości

Poznaj wartości jakimi się kierujemy

UCZCIWOŚĆ

95% moich klientów pochodzi z rekomendacji, ponad 300 zadowolonych klientów​

ZAUFANIE

Długofalowa i stała współpraca z klientami to podstawowy element mojej pracy

KOMPETENCJE

Służę wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie naszych wspólnych działań

TRANSPARENTNOŚĆ

Działam przejrzyście i zrozumiale, wiesz na czym zarabiam i w jaki sposób jestem wynagradzany

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Gwarantuję rzetelną i fachową obsługę

Stawski & Partnerzy Kancelaria Finansowa