Usługi

W oparciu o doświadczenie zapewniamy najwyższą jakość usług

Dlaczego możesz nam zaufać? Jesteśmy profesjonalistami, posiadamy niezbędna wiedzę oraz doświadczenie. Chętnie podejmiemy współpracę z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami dopiero zaczynającymi swoją przygodę z działalnością gospodarczą oraz z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku, które potrzebują wsparcia w obszarze finansów.

Kredyty

Hipoteczne

Decyzja dotycząca długoterminowego zaciągnięcia kredytu hipotecznego jest jedną z najważniejszych, które podejmujemy w życiu.

Nasza usługa dotycząca kredytów jest kompleksowa. Badamy zdolność kredytową, dobieramy odpowiednie oferty, pomagamy w kompletowaniu dokumentacji, nadzorujemy cały proces kredytowy, po decyzji końcowej tłumaczymy zawiłości umowy kredytowej oraz towarzyszymy klientom w banku podczas podpisywania jej. Klient na każdym etapie procesu ma nasze wsparcie. Na bieżąco weryfikujemy warunki kredytów hipotecznych. Zadzwoń, poprowadzimy Cię bezpiecznie i skutecznie przez cały proces.

Firmowe, leasing

Posiadamy wiedzę, aby w jak najlepszy sposób wspomagać rozwój Twojego biznesu.

Każda firma ma inną specyfikację: różne branże, inne etapy rozwoju. Bardzo ważne jest tutaj odpowiednie dobranie rozwiązania, aby optymalnie wspierało rozwój działalności, czy również pomagało w optymalizacji podatków. Skontaktuj się z nami i przekonaj się o korzyściach płynących ze wspólnej współpracy.

Ubezpieczenia

Na życie

W ubezpieczeniu na życie nie chodzi o Ciebie, ale o Twoich bliskich.

Najcenniejszą wartością jest nasze zdrowie i życie. Dlatego bardzo ważnym elementem planu finansowego jest zabezpieczenie naszej teraźniejszej płynności finansowej. Zabezpieczamy klientów od różnych zdarzeń: na życie, od poważnych zachorowań, od utraty dochodu, od całkowitej niezdolności do utraty pracy. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.

Pomożemy Ci wybrać ofertę spełniającą Twoje oczekiwania oraz będziemy wsparciem podczas uzgadniania warunków z towarzystwem ubezpieczeń.

Tu nas znajdziesz

Stawski & Partnerzy

Kancelaria Finansowa